Domů           Kontakt

 

 

 
  

Výběr z fotogalerie

kuchyň vstupní chodba obyvak chalupa na podzim

 

 

   

                Chalupa
        Fotogalerie
        Tipy na výlet
       
Lyžování
        Koupání
        Zábava
        Kde nás najdete
        Ceník a rezervace
        Kontakt

 

   

 

Lyžování a běžkaření

Lyžařský vlek v Markoušovicích

Přímo v Markoušovicích je malý lyžařský vlek vzdálen od chalupy cca 400m. Je v provozu jen při dobrých sněhových podmínkách, nemá umělé zasněžování. Je vhodný pro úplné začátečníky a zejména pro deti.

Lyžařský vlek v Malých Svotoňovicích - Hákovna

Zhruba 7 kilometrů je to na vlek Hákovna v Malých Svatoňovicích. Délka sjezdovky je 400 m což již uspokojí začátečníka i méně náročného lyžařě. Jezdí se zde za lidové ceny.

Lyžařský areál Petříkovice

11,5km od chalupy je skiareál Petříkovice .Sjezdovky jsou vhodné pro lyžaře začátečníky, zdatné lyžaře, pro rodiny s dětmi i školní výcviky. Je zde i večerní lyžování pod umělým osvětlením. Pro lyžaře a snowboardisty je k dispozici 2.800 m upravených sjezdových tratí.

Lyžařský areál Mladé Buky

19km od chalupy je lyžařský areál - skicentrum Mladé Buky .V areálu je pro Vás připraveno 5,1km lyžařských tratí a 15 km běžkařských. Celých 95 procent sjezdovek je uměle zasněžováno, takže se sněhem tady většinou není problém. Pro lyžování je zde 9 vleků s přepravou až 8200 os. za hodinu.

Lyžařský areál Jánské lázně

26 km od chalupy je skiareál Jánské lázně .V roce 2006 tu spustili nejmodernější kabinovou lanovku "ČERNOHORSKÝ EXPRESS" , která jezdí i v letním období. Je zde 14 vleků. Délka nejdelšího sjezdu je 3 km. Je zde velká pravděpodobnost kvalitního lyžování i v jarních dnech.

Běžkařské tratě v okolí

Pokud nejste až takovými vyznavači sjezdového lyžování na horách , tak prakticky přímo nad chalupou začínají běžkařské tratě, které vás zavedou na hřebeny Jestřebích hor, odkud se dostanete rychle do Krkonoš. Jinak je samozřejmě možné využít upravených tras všech skicenter popsaných nahoře.

 

 

© 2007 Prima chalupa

 
TOPlist